Velilerimiz

Veli Görüşlerimiz ;

İyi ki yollarımız kesişti kızım aşkla kursa geliyor emekleriniz için çok teşekkür ederim Dilek hanım ve TBA ailesi.

Derya DEMİRAPU 2022 5. sınıf velisi

TBA Eğitim Kurumu ile uzun yıllardır süren ilişkimizde bize her zaman destek oldukları için, nitelikli eğitime verdikleri önem için, ciddi ve disiplinli eğitim anlayışları içini başta Dilek Hocam olmak üzere tüm TBA Ailesine kendim ve çocuklarım adına teşekkür ederim.

Bülent PEKESEN 2022 8. sınıf velisi

Neden benim çocuklarım için TBA? Kurum yöneticileri ve öğretmenleri sanki birer ANNE. Gönlüm çok rahat ve huzurlu. Kendi çocukları gibi davranıyorlar. Çok iyi bir sosyal ortam yaratmışlar. Yıllardır geliyoruz. Son noktaya kadar da bu seviye de eğitime devam. Teşekkürler.

Namık UÇAR 2022 7. sınıf velisi 

Yeni başlayan bu serüvenimizde göstermiş olduğunuz ilgi, içtenlik ve samimiyetinizden dolayı sonsuz teşekkürler. Eğitim kaliteniz, kurumsal işleyişiniz ve siz Dilek Hanım güler yüzlülüğünden dolayı bu serüvenin uzun sürmesi dileklerimizle..

Saliha KARACA 2021 5. sınıf velisi

Saygıdeğer TBA Çalışanları, beş sene önce başladığımız İngilizce öğrenme serüvenimizde kurs müdiremiz Dilek Demir önderliğindeki ekibine göstermiş oldukları emekler için sonsuz teşekkür ederim. Derslerde öğrencilerine bir abla edasıyla yaklaşan Makbule Hocamıza ve büro işlemlerinde yardımcı olan Nurcan Hanıma da ayrıca teşekkürler. Umarım bu birlikteliğimiz devam eder.

Serhat EKŞİOĞLU 2021 6. sınıf velisi

3 Yıllık eğitim yolculuğumuzda güler yüzlülüğünüz, derslerdeki ciddiyetinizi işinizi aşkla yapışınız bizi doğru karar aldığımız aşamasında sevindirdi.... Sizi tebrik ediyor ve teşekkürü borç biliyorum. Sevgiler ve saygılar.

Güzide UYSAN 2020 5. sınıf velisi

İki sene boyunca göstermiş olduğunuz hoşgörü, sevgi ve ilgiden dolayı inanılmaz derecede memnun kaldım. Eğitmenlerinizin çok donanımlı ve diğer kurslardan vizyon ve eğitim anlayışları olarak farklı olan hocalarımızdan ve siz yönetim olarak büyük bir titizlilikle yürüttüğünüz kurumunuz için çok teşekkür ederim. Dilek hanım özellikle sizin ilginize çok teşekkür ederim. Birebir toplantımızda Deniz için söylediğiniz nokta atışlarınız ve beni bilgilendirdiğiniz için de teşekkür ederim. Kurumunuzu herkese övgüyle anlatmaya devam edeceğim. Çok teşekkürler.

Seda ŞEN 2019 5. sınıf velisi

Sevgili TBA Ailesi; İyisiyle kötüsüyle 4 seneyi sizinle geçirdik. Kötüsüyle dediysem de lafın gelişi. 4 sene boyunca bizden ilgi ve güler yüzünüzü esirgemeyen siz öğretmen ve yönetim, idari kadronuza çok teşekkür ederim. Bize çok şey kattınız. Okul hayatımıza kolejde devam edeceğimiz için sizden ayrılıyoruz. Fakat bu zamana kadar sizden iyi bir eğitim aldığımız ve güler yüzünüzü esirgemeden bize kattıklarınız için çok teşekkür ederiz.

Sevim POLAT 2019 6. sınıf velisi

Sizinle 2 sene beraber geçirdik önümüzdeki senelerde de sizinle devam edeceğiz. Her şeyinizle mükemmelsiniz. Bir aile ortamı olan kurumunuzdan çok memnunuz. Her şey için çok teşekkür ederim.

Pınar GÜLER 2018 2018 4. sınıf velisi

Sevgili TBA Ailesi; Benim kızımın bu yıl ikinci senesi. Ben öncelikle güvenerek ve severek bıraktığım bir kurum olduğunuz için çok teşekkür ederim. Akademik başarı için Makbule Hanım'a güvenim sonsuz. Güler yüzlü kadronuza ayrıca teşekkürler. Sevgiler.

Olcay ASLANKAN 2018 4. sınıf velisi

TBA Ailesinin Değerli Üyeleri, Öncelikle ticari amaçtan çok tamamen eğitim odaklı olarak değerlendirdiğim kurumunuzun tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Kızımızı üç yıldır güvenerek, inanarak ve vereceğiniz eğitimin ömrü boyunca hayatının her aşamasında faydasını göreceğimize inancımız tam. Vereceğiniz emekler için çok teşekkür ederiz, başarılarınızın devamını dileriz.

Sedat İlker KAHVECİ 2018 4. sınıf velisi

Sevgili TBA Çalışanları, Öğrencilerinize ve velilerinize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Serap DOĞAN 2018 4. sınıf velisi

EĞİTİMLER

Bilgi Almak İstiyorum?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Canan Hanım

Rahşan Hanım

Fulya Hanım

Ayşen Hanım

Bize Ulaşın

TBA Beylikdüzü Türk-İngiliz Kültür Derneği tarafından sunulan dil kursları ve yabancı dil sertifika programları ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim

E-Katalog

Genel Katalog
Copyright © 2019 Tba Beylikdüzü
Whatsapp
0212 421 00 10