Eğitim ve İdari Kadromuz

Kurucu Temsilcimiz

Kurucu Temsilcimiz F. Murat Demir 1968 İstanbul doğumludur. 2014 yılında Beylikdüzü ve Avcılar şubeleri olarak açılışlarını yaptığımız TBA Yabancı Dil Kursları kurucu temsilcisi olarak eğitime ve bizlere verdiği desteği bugün de sürdürmektedir.

Beylikdüzü Şube Müdürümüz

TBA Beylikdüzü Şube müdürümüz Dilek Demir 2014 yılı itibarı ile kurum müdürlüğü yaptığı görevini halen sürdürmektedir. 2003 yılı Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezünu olan şube müdürümüz 2003-2013 yılları arası özel eğitim kurumlarında 10 yıl ingilizce öğretmeni olarak görev yapmasının ardından 2014 yılında şubemizde kurum müdürü olarak göreve başlamıştır. 2020-2021 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi yüksek lisans eğitimin ardından, özellikle okul öncesi ve ilköğretim seviyesi öğrenci gruplarının üzerinde ingilizce öğretimi ve metotları alanlarında aktif ingilizce eğitimi ve görevlendirmesi hizmetini bugünde sürdürmektedir.

Öğretmenlerimiz

TBA Beylikdüzü Yabancı Dil Okulu bünyesinde halâ aktif hizmet veren 2 yabancı uyruklu ve 3 Türk uyruklu yabancı dil öğretmenleri mevcuttur. Öğretmenlerimiz öğrenci yaş gruplarına göre tanımlanmış görevlerini sürdürmektedirler. Lise gruplarına isteğe bağlı Almanca eğitimi de verilmekte olduğundan bünyemizde Almanca öğretmeni de mevcuttur. 4. 5. 6. 7. Sınıf öğrencilerine verilmekte olan Matematik eğitimi görevini de bünyemizde bulunan 2 matematik öğretmeni sürdürmektedir. Kurumumuzda Ağustos - Eylül dönemi yeni kayıtlı öğrencilerimize yönelik ders tanıtım etütleri zamanlarıdır ve bu sürede yine kurumumuzda ingilizce bilen matematik öğretmenlerimiz ile eğitim dili ingilizce olan matematik dersleri de verilmektedir. Öğretmenlerimizin çalışma süreleri 5-8 yıl aralığındadır. Kısa süreli çalışma programları ve personel görevlendirilmesi TBA kuralları gereği gerçekleşmez.

Eğitim Danışmanlarımız ve Kayıt Kabul

Kurumumuzda bir İngilizce öğretmeni, bir Matematik öğretmeni ve bir de yabancılar için Türkçe öğretmeni görev yapmaktadır. Yabancılar için Türkçe öğretmenliği görevini yürüten Shima Shokati aynı zaman da 3 yıldır Eğitim Danışmanlığı görevini de yürütmektedir. Kayıt kabulde görev yapan Ebrar Demir kurumumuzda 6. yılını tamamlamıştır.

Kurumsal

Bilgi Almak İstiyorum?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bize Ulaşın

TBA Beylikdüzü Türk-İngiliz Kültür Derneği tarafından sunulan dil kursları ve yabancı dil sertifika programları ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim

E-Katalog

Genel Katalog
Copyright © 2019 Tba Beylikdüzü
Whatsapp
0212 421 00 10