5-6 Yaş Grubu Tam Zamanlı Dil Okulu (Yabancı Dil Ağırlıklı)

5-6 Yaş Grubu Tam Zamanlı Dil Okulu

Tba da okul öncesi 5-6 yaş grubu için hazırlanan tam zamanlı dil okulu programımızda öğrencilerimiz için hafta içi 5 gün (pazartesi-cuma) tam zamanlı sabah saat 9:00 da başlayıp ve akşam saat 17.30 da sona eren yabancı dil ağırlıklı yoğun bir eğiitm öğretim programı hazırlanmıştır.

Çalışan annelere yönelik olan bu eğitim öğretim programını ev hanımı annelerimizinde tercih ettiğini görmekteyiz.

Öğrencilerimizi yabancı dil temel altyapısı oluşturmak üzere eğitiyor ve 1. sınıfa gönderiyoruz. Amacımız çocuğu yaşına uygun şekilde İngilizce konuşmasını geliştirmektir. Bu program içerisinde sadece İngilizce değil tercihe bağlı olarak Arapça, İspanyolca ve Matematik eğitimleri de sunulmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için web sitemiz üzerinden talepte bulunabilir veya bizlere telefon ya da Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

5-6 yaş grubu eğitimlerimizin tam gün olması nedeniyle öğrencilerimizin sabah, öğle, ikindi yemek servisleri ücrete dahil olarak yapılmaktadır.

(Bu yaş grubu için herhangi bir servis ulaşımı mevcut değildir.)

EĞİTİMLER

Bilgi Almak İstiyorum?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bize Ulaşın

TBA Beylikdüzü Türk-İngiliz Kültür Derneği tarafından sunulan dil kursları ve yabancı dil sertifika programları ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim

E-Katalog

Genel Katalog
Copyright © 2019 Tba Beylikdüzü
Whatsapp
0212 421 00 10